Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

04 Czerwca 2020

Kolejne firmy rozpoczęły działalność w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

Od czerwca  do Inkubatora przedsiębiorczości PNT w Ełku dołączyły dwie nowe firmy: PFM LIGHT i FLABEL. Park pomoże  innowacyjnym firmom w osiągnięciu dojrzałości i zdolności do samodzielnego funkcjonowania na rynku.

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku to odpowiednie  miejsce do rozwijania swojego biznesu oraz  prowadzenia działalności w zakresie produkcji, usług i badań. Od czerwca 2020 r. do Inkubatora przedsiębiorczości  PNT w Ełku dołączyły dwie nowe firmy: 

PFM LIGHT – firma działająca w obszarze techniki świetlnej. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją szeroko rozumianych energooszczędnych systemów oświetleniowych, w tym systemów sterowania oświetleniem na obiektach. Planuje wdrożenie innowacyjnego projektu oprawy oświetleniowej na rynek krajowy.

FLABEL – firma rozwijająca się w branży automotive, planuje wdrożenie do produkcji zaawansowanych systemów bateryjnych, urządzeń typu masterbox pozwalających na połączenie w spójny system kilku zasobników energii. Urządzenia będą wyposażone w systemy radykalnie zwiększające bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku to nie tylko wynajem powierzchni biurowej po preferencyjnych cenach i  dostęp do nowoczesnej infrastruktury. To także możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w realizowanych projektach. Oprócz biur, laboratoriów i hal produkcyjnych PNT w Ełku  dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, można wynająć na konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne.

Obecnie w PNT w Ełku funkcjonuje 15 firm.

Więcej na: http://technopark.elk.pl/