Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

26 Kwietnia 2023

Spotkanie informacyjne w PNT w Ełku

Park Naukowo – Technologiczny w Ełku zaprasza na spotkanie informacyjne skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw, w trakcie którego m.in. przedstawione zostaną możliwości wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie odbędzie się w piątek 12 maja. Zapisy trwają do 10 maja, obowiązkowa rejestracja.

Warmińsko-mazurskie MŚP szukające funduszy na rozwój swojej działalności mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 12 maja 2023 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. 

Spotkanie będzie skupiało się na merytorycznej i profesjonalnej wymianie wiedzy z doświadczonymi ekspertami.

Eksperci z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o., opowiedzą o konkursach na pozyskanie funduszy krajowych i regionalnych w ramach perspektywy finansowej UE 2021-2027 oraz zaprezentują konkretne kroki, jakie należy podjąć, aby skutecznie pozyskać fundusze na rozwój firmy.

PNT w Ełku zaprasza do zapisów, które trwają do 10 maja 2023 roku, poprzez wypełnienie formularza na stronie organizatora: https://bit.ly/43OhVyJ

Więcej informacji udziela Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, e-mail: info@technopark.elk.pl tel.: 87 732 63 01.