Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

09 Listopada 2022

Bezpłatne seminaria w PNT

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza do udziału w seminariach organizowanych w ramach projektu "Startup Heroes - platforma dla nowych pomysłów". Oferta skierowana jest do osób, które mają innowacyjny pomysł lub są początkującymi przedsiębiorcami. Udział w seminariach jest bezpłatny.

Seminaria online w ramach projektu "Startup Heroes - platforma dla nowych pomysłów" odbędą się w następujących terminach:

Seminaria są bezpłatne i skierowane są do wszystkich, którzy posiadają innowacyjny pomysł i zamierzają rozpocząć przygodę z biznesem lub do początkujących przedsiębiorców.

Prowadzący:
Michał Misztal - Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP.

Aleksandra Nowak-Grombka - Obecnie pełni funkcję dyrektor finansowej Startup Academy. Wcześniej pełniła rolę krajowego managera regionalnych centrów rozliczeniowych Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, odpowiadając za prawidłowość rozliczeń podatkowych ponad 1000 startupów z całej Polski.

Więcej na: www.technopark.elk.pl