Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

19 Sierpnia 2022

„Automatyzacja i robotyzacja w produkcji i usługach – praktyczne aspekty transformacji cyfrowej firmy” - konferencja w PNT w Ełku.

Brak pracowników, potrzeba szybszego reagowania na zmiany, czy większej konkurencyjności, wymuszają wdrożenia nowych rozwiązań z dziedziny automatyzacji, robotyzacji czy szeroko pojętej cyfryzacji. W dniach 26-27 września w Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Konferencja „Automatyzacja i robotyzacja w produkcji i usługach – praktyczne aspekty transformacji cyfrowej firmy”.

Idea konferencji jest związana z rozwojem przemysłu 4.0, zaawansowaną produkcją i usługami, które są innowacyjne, konkurencyjne, szybkie, precyzyjne i opłacalne.

Jest do druga edycja konferencji. Tegoroczne spotkanie odbędzie się 26 września (poniedziałek) pn. „Automatyzacja i robotyzacja w produkcji i usługach – praktyczne aspekty transformacji cyfrowej firmy”.

Zaplanowano także cykl warsztatów skierowanych do osób planujących swoją karierę lub zmianę profesji. Skoncentrowany będzie na prezentacji nowoczesnych kompetencji aktualnie poszukiwanych na rynku pracy, w tym biznesowych, inżynieryjnych  i programistycznych.


Pierwszy dzień 26 września 2022 r. – Konferencja technologiczna

Skierowana jest do osób zarządzających firmami, managerów, dyrektorów technicznych, dyrektorów operacyjnych, pracowników, a także wszystkich osób zainteresowanych.

Uczestnictwo w konferencji jest płatne. Rejestracja obowiązkowa

Przekazana zostanie wiedza merytoryczna i technologiczna w zakresie wdrożeń automatyzacji i robotyzacji w produkcji i usługach, w tym:

  • przygotowanie strategii wdrożeń i praktyczne przykłady wdrożeń
  • prezentacje technologii
  • kluczowe aspekty wdrożeń
  • liczenie opłacalności wdrożeń i ich finansowanie


Drugi dzień 27 września 2022 r. – Warsztaty kompetencyjne

Skierowane do młodzieży, studentów, kadry nauczycielskiej i wykładowej, doradców zawodowych oraz wszystkich zainteresowanych planujących swoją karierę.

Udział bezpłatny. Rejestracja uczestników grup pod adresem info@technopark.elk.pl

W programie m.in.

  • kompetencje przyszłości, szkoła jutra i innowacje w praktyce
  • co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz kodować
  • praca programisty w praktyce – od strony pracownika i pracodawcy


K
onferencja organizowana w ramach przedsięwzięcia „Ełcki Festiwal Promocji Gospodarczej”

Więcej na: https://www.techno-park.elk.pl/transformacja/