Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

14 Grudnia 2021

Rozpoczął się nabór wniosków do projektu Startup Heroes

Chciałbyś mieć swój innowacyjny biznes starupowy albo bardziej się rozwijać? Park Naukowo-Technologiczny w Ełku uruchomił już platformę, poprzez którą do 31 stycznia 2022 r. można zgłaszać się do kolejnego cyklu projektu Startup Heroes. Inkubacja rozpocznie się w kwietniu i potrwa pół roku. Da również uczestnikom możliwość ubiegania się o 1 mln zł dofinansowania z PARP na wdrożenie pomysłu na rynek.

„START-UP HEROES Platforma startowa dla nowych pomysłów” to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć swój własny biznes startupowy, sprzedawać nowe, innowacyjne produkty lub zdobyć nowych klientów.

Platforma skierowana do branż: produkcja żywności, ekoenergetyka, IT/IC.

Termin składania wniosków do V cyklu projektu Startup Heroes  w PNT trwa do 31 stycznia 2022 r. za pośrednictwem strony: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/platforma-startowa-startup-heroes

Inkubacja będzie trwała w terminie 1 kwiecień – 30 wrzesień 2022 r.

W trakcie inkubacji zostanie sfinansowany prototyp danego produktu lub usługi, a startup który przejdzie cały, półroczny proces inkubacji stanie przed szansą pozyskania dofinansowania w wysokości do  1 mln zł z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na wdrożenie swojego  produktu na rynek.

Każdy startup otrzymuje „własnego” menadżera, takiego opiekuna, który poprowadzi go przez wszystkie procesy i dodatkowo będzie czuwał nad prawidłowym procesem inkubacji.