Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

12 Kwietnia 2021

Startup Heroes Meetup

Park Naukowo-Technologiczny informuje o kolejnym bezpłatnym wydarzeniu online - Startup Heroes Meetup. Podczas wydarzenia będzie można m.in. wysłuchać merytorycznych i inspirujących prelekcji, a także dowiedzieć się co daje udział w programie Platformy Startowej Startup Heroes i jak zdobyć 1 mln. zł na rozwój swojego projektu. Start już 15 kwietnia o godz. 18:00.

Startup Heroes Meetup to bezpłatne wydarzenie online, które odbędzie się w czwartek 15 kwietnia o godz. 18.00. Podczas wydarszenia odbędą się m.in. merytoryczne i inspirujące prelekcje. Ponadto będzie można dowiedzieć się co daje udział w programie Platformy Startowej Startup Heroes i jak zdobyć 1 mln. zł na rozwój swojego projektu. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować. Rejstracja pod linkiem: https://startupacademy.pl/startup-heroes-meetup/

W trakcie wydarzenia odbędą się m.in.:
1. Prezentacje typu startup pitch – 5 startupów z platformy Startup Heroes.
2. Debata: Różne formy finansowania startupów.

Paneliści:
– Paweł Maj (ekspert VC) . W okresie 2017-2020 dyrektor inwestycyjny bValue VC, a do 2016 roku partner zarządzający Skyline Venture (którego był współzałożycielem) oraz Członek Zarządu Skyline Investment S.A. (spółki notowanej na GPW).Podczas swojej kariery był zaangażowany w około 50 transakcji (w fazie startup, growth oraz turnaround stage) o łącznej wartości około 140 mln PLN.

– Aleksander Majchrzak (CEO Wealthon Fund). Swoją karierę zawodową rozpoczął jako współzałożyciel spółki, która utworzyła jedno z największych na rynku warszawskim biur nieruchomości pod nazwą House Standard. Powołał do życia i został prezesem zarządu spółek z grupy Wealthon. Podstawową działalnością grupy jest udzielanie pożyczek pomostowych na spłatę ZUS i US. Spółka Wealthon Fund S.A. od maja 2019 roku udzieliła już ponad 90 pożyczek pomostowych na kwotę łączną ponad 6,5 mln złotych.

– Tomasz Karwowski (ekspert ds. finansowania). Doświadczony przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zna wszystkie tajniki tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, specjalizującej się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i promocyjnych. Specjalista w budowaniu nowych produktów, pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla działalności firm oraz budowaniu i rozszerzaniu bazy klientów.

3. Prelekcja Michała Misztala: Droga do miliona – jak pozyskać środki na rozwój swojego pomysłu oraz na czym polega program platform startowych?
4. Sesja Q&A.