Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

25 Marca 2021

Kolejne firmy rozpoczną działalność w PNT w Ełku

Do Inkubatora przedsiębiorczości PNT w Ełku od 1 kwietnia dołączą dwie nowe firmy: Nanoo Games oraz Software Engineering. Park pomoże innowacyjnym firmom w osiągnięciu dojrzałości i zdolności do samodzielnego funkcjonowania na rynku.

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku to odpowiednie miejsce do rozwijania swojego biznesu oraz  prowadzenia działalności w zakresie produkcji, usług i badań. Od kwietnia 2021 r. do PNT w Ełku dołączą dwie nowe firmy.

Nanoo Games - firma działać będzie w branży tworzyw sztucznych. W ramach Inkubatora Przedsiębiorczości PNT planowane jest wytworzenie nowoczesnych form wtryskowych do modeli plastikowych używanych w grach bitewnych i planszowych.

Software Engineering - firma działa w branży IT w zakresie doradztwa informatycznego oraz technologicznego. W PNT w Ełku będą pracować nad stworzeniem nowego produktu z zakresu projektowania automatycznego.

Oferta Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku to nie tylko wynajem powierzchni biurowej po preferencyjnych cenach i  dostęp do nowoczesnej infrastruktury. To także możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w realizowanych projektach. Oprócz biur, laboratoriów i hal produkcyjnych PNT w Ełku  dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, można wynająć na konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne.

Od kwietnia 2021 w Parku Naukowo-Technologicznym funkcjonować będzie łącznie 18 firm.