Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

28 Października 2019

Zwycięzca VI edycji konkursu „Twój start-up – twoja przyszłość”

Projekt „Nowoczesne krawiectwo, unikatowe produkty krawieckie, branża marinistyczna” zwycięzcą VI edycji konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”. Gala Finałowa odbyła się 25 października w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Nagroda główna to 30 tys. zł. Zobacz film!

Zakończyła się VI edycja konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”, organizowanego przez ełcki Park Naukowo-Technologiczny. W trakcie gali zostały zaprezentowane 4 pomysły na biznes przygotowane przez 4 przedsiębiorcze kobiety.

Za najlepszy innowacyjny projekt biznesowy uznano „Nowoczesne krawiectwo, unikatowe produkty krawieckie, branża marinistyczna”, który polega na produkcji spersonalizowanych produktów krawieckich, takich jak: plecaki, torebki czy saszetki. Produkty mają być tworzone specjalnie na konkretną potrzebę i wytyczne klienta. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 zł ufundowaną przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku. Nagrodę wręczył prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz. Autorka zwycięskiego projektu pochodzi z Mikołajek. Nowy "Start-up" będzie lokatorem ełckiego Parku Naukowo-Technologicznego i otrzyma wsparcie oferowane przez PNT.

Dodatkowo zwycięzca otrzyma również voucher na bezpłatne studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy lub Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku (do wyboru).

Zobacz film!

https://www.youtube.com/watch?v=FahJ3tFo2xM&feature=youtu.be