Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT

24 Września 2019

"Twój Startup - Twoja przyszłość"

Trwa nabór wniosków do VI edycji konkursu organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku "Twój Startup - Twoja przyszłość". W konkursie może wziąć udział każda osoba, mająca pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu.

Wystarczy złożyć wniosek aplikacyjny i zaprezentować przed jury swój pomysł na gali finałowej, która odbędzie się w ełckim technoparku. Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości  30 000 zł + voucher na studia z WSG i WSFiZ (do wyboru).

- Zgłoszenia do: 15 października 2019 r.

- Gala Finałowa: 25 października 2019 r.

Dokumentacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku: http://technopark.elk.pl/oferta/start-up-pnt/twoj-start-up-twoja-przyszlosc/

Celem konkursu jest efektywne wspieranie przez sektor publiczny innowacyjnych pomysłów biznesowych oraz aktywne działanie na rzecz ożywienia gospodarczego Ełku.

Udział w Konkursie to nie tylko szansa na główną nagrodę. To także możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed szerokim gronem specjalistów z sektora biznesu, którzy często niezależnie od wyników Konkursu wspierają uczestników swoją radą i wiedzą.

Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Ełku.

Zobacz film: