Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT
 • 24 Września 2019

  "Twój Startup - Twoja przyszłość"

  Trwa nabór wniosków do VI edycji konkursu organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku "Twój Startup - Twoja przyszłość". W konkursie może wziąć udział każda osoba, mająca pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu.

  Więcej
 • 20 Września 2019

  Oferta Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

  Jesteś przedsiębiorcą. Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu? Myślisz o rozwoju firmy? Szukasz możliwości pozyskania nowych klientów, rozszerzenia działalności lub pozyskania partnera? Oferta PARP może Cię zainteresować.  Więcej
 • 18 Września 2019

  „Startup Heroes” – prezentacja pomysłów przed inwestorami

  Podsumowanie efektów półrocznej pracy startupów w ramach projektu STARTUP HEROES odbyło się 16 września w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. W wydarzeniu „Time of Heroes” wzięło udział pierwszych 7 startupów inkubujących się w ełckim Techno-parku.

  Więcej
 • 11 Września 2019

  Ruszył nabór do Konkursu Technotalent 2019.

  Od 10 września do 15 października 2019 roku potrwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w szóstej edycji konkursu Technotalent. Organizatorem największego w regionie konkursu dla utalentowanych technicznie młodych ludzi jest Fundacja Technotalenty z Białegostoku.

  Więcej
 • 20 Sierpnia 2019

  Bezpłatne konsultacje projektu Startup Inkubator

  Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza 23 sierpnia  w godz. 7.30 – 15.30 na bezpłatne konsultacje projektu „Warmińsko-Mazurski STARTUP INKUBATOR”. Podczas rozmów będzie można uzyskać podstawowe informacje o projekcie np. jak uzyskać wsparcie, w jaki sposób i gdzie złożyć wniosek, jakie trzeba spełnić warunki aby wziąć udział w projekcie, a także na jakie usługi będzie można uzyskać wsparcie.

  Więcej
 • 16 Sierpnia 2019

  „Tworzenie produktów sieciowych przez MŚP”

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie realizacji projektów sieciowych w Polsce Wschodniej z nowymi łatwiejszymi warunkami dla Małych Średnich Przedsiębiorstw. Dofinansowanie może wynieść nawet 80%. Nabór wniosków w tej edycji potrwa do 29 sierpnia 2019 r.

  Więcej
 • 24 Lipca 2019

  Wiceminister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w Ełku

  Artur Soboń Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju odwiedził dziś Park Naukowo – Technologiczny w Ełku, gdzie spotkał się m.in. z samorządowcami z naszego regionu. Podczas wizyty omówiono m.in. rządowy program „Mieszkanie Plus”. Zobacz film!

  Więcej
 • 05 Lipca 2019

  Nabór wniosków start up inkubator

  Trwa  nabór wniosków w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski START UP INKUBATOR”. Projekt jest skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Wnioski można składać do 5 września 2019 r.

  Więcej
 • 05 Lipca 2019

  Ełk w programie pilotażowym PARP

  Projekt pn. „Profesjonalizacja obsługi inwestorów w Mieście Ełk” został zakwalifikowany do pilotażu „gov_LAB” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wartość wsparcia szkoleniowego i doradczego, z którego skorzysta miasto Ełk wynosi ponad 288 tys. zł. 

  Więcej
 • 06 Czerwca 2019

  „Wariacje z nauką” w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku już 15 czerwca 2019 r.

   W Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku odbędzie się kolejna edycja pikniku naukowego „Wariacje z nauką”  Wstęp wolny 

  Więcej