Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT
 • 15 Stycznia 2021

  PNT zbiera informacje w zakresie możliwości zatrudnienia pracowników ZEM

  Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zbiera informacje wśród przedsiębiorców z regionu w zakresie możliwości zatrudnienia pracowników Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o. zagrożonych utratą pracy (min. 450 osób).

  Więcej
 • 15 Stycznia 2021

  Konkurs dla MŚP - Badania na rynek

  Ruszył konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla mikro, małych lub średnich firm pt. „Badania na rynek”. Wnioski do konkursu można składać do 17 lutego 2021 r. 

  Więcej
 • 14 Stycznia 2021

  Czy ełcki ZEM mógłby produkować części do IZERY?

  Produkcja podzespołów do IZERY - pierwszego polskiego samochodu elektrycznego w Zakładzie Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku? - z taką inicjatywą wyszedł prezydent Tomasz Andrukiewicz, który o pomyśle poinformował premiera Mateusza Morawieckiego, kolejny raz prosząc o wsparcie rządu dla ełckiego ZEM-u.

  Więcej
 • 13 Stycznia 2021

  Będzie nowa ścieżka rowerowa na os. Jeziorna i os. Baranki

  Podpisano umowę z wykonawcą na budowę ścieżki rowerowej wraz z chodnikiem na os. Jeziorna i os. Baranki. Nowa ścieżka rowerowa będzie łączyć się z istniejącą ścieżką, która biegnie wzdłuż promenady nad jeziorem. Planowany termin wykonania to połowa listopada 2021 r. Na ten cel miasto pozyskało prawie 2 mln dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

  Więcej
 • 13 Stycznia 2021

  Nowe lodowisko w Ełku

  Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa hali lodowiskowej w Ełku. Nowa zadaszona hala powstanie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Planowany termin wykonania inwestycji to początek grudnia 2021 r. Na realizację zadania miasto pozyskało prawie 1,6 mln dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Więcej
 • 07 Stycznia 2021

  Film promocyjny z PNT

  Zobacz kolejny film Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku promujący firmę RENOMA, która inkubowała się w projekcie Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator.

  Więcej
 • 30 Grudnia 2020

  Kolejny promocyjny film z PNT

  Zobacz film Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku promujący firmę ADOS, która inkubowała się w projekcie Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator.

  Więcej
 • 22 Grudnia 2020

  Kolejny film promocyjny z PNT

  Zobacz film Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku promujący spółkę FLEXWING, która inkubowała się w projekcie Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator.

  Więcej
 • 18 Grudnia 2020

  Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Rusza nabór do projektu powiatu Gołdapskiego „Moja działalność gospodarcza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt zakłada wsparcie dla osób z powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego w postaci dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 23 tys. zł oraz wsparcia finansowego przez okres 10 miesięcy.

  Więcej
 • 17 Grudnia 2020

  Nowy film promocyjny PNT

  Park Naukowo-Technologiczny w Ełku przygotował nowy film promujący efekty realizacji projektu Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator. Zobacz film!

  Więcej