Kontrast
Czcionka
PL EN DE RU LT UA IT
 • 20 Sierpnia 2019

  Bezpłatne konsultacje projektu Startup Inkubator

  Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza 23 sierpnia  w godz. 7.30 – 15.30 na bezpłatne konsultacje projektu „Warmińsko-Mazurski STARTUP INKUBATOR”. Podczas rozmów będzie można uzyskać podstawowe informacje o projekcie np. jak uzyskać wsparcie, w jaki sposób i gdzie złożyć wniosek, jakie trzeba spełnić warunki aby wziąć udział w projekcie, a także na jakie usługi będzie można uzyskać wsparcie.

  Więcej
 • 16 Sierpnia 2019

  „Tworzenie produktów sieciowych przez MŚP”

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie realizacji projektów sieciowych w Polsce Wschodniej z nowymi łatwiejszymi warunkami dla Małych Średnich Przedsiębiorstw. Dofinansowanie może wynieść nawet 80%. Nabór wniosków w tej edycji potrwa do 29 sierpnia 2019 r.

  Więcej
 • 24 Lipca 2019

  Wiceminister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w Ełku

  Artur Soboń Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju odwiedził dziś Park Naukowo – Technologiczny w Ełku, gdzie spotkał się m.in. z samorządowcami z naszego regionu. Podczas wizyty omówiono m.in. rządowy program „Mieszkanie Plus”. Zobacz film!

  Więcej
 • 05 Lipca 2019

  Nabór wniosków start up inkubator

  Trwa  nabór wniosków w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski START UP INKUBATOR”. Projekt jest skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Wnioski można składać do 5 września 2019 r.

  Więcej
 • 05 Lipca 2019

  Ełk w programie pilotażowym PARP

  Projekt pn. „Profesjonalizacja obsługi inwestorów w Mieście Ełk” został zakwalifikowany do pilotażu „gov_LAB” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wartość wsparcia szkoleniowego i doradczego, z którego skorzysta miasto Ełk wynosi ponad 288 tys. zł. 

  Więcej
 • 06 Czerwca 2019

  „Wariacje z nauką” w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku już 15 czerwca 2019 r.

   W Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku odbędzie się kolejna edycja pikniku naukowego „Wariacje z nauką”  Wstęp wolny 

  Więcej
 • 03 Czerwca 2019

  Dni Otwarte Startup Creative w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Wstęp wolny

  Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza 19 czerwca do udziału w Dniach Otwartych Startup Creative. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator”.

  Więcej
 • 14 Maja 2019

  OTWARCI NA SKANDYNAWIĘ – konferencja dla przedsiębiorców

  Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego już po raz 7. organizuje konferencję OTWARCI NA SKANDYNAWIĘ, która odbędzie się 23 maja 2019 r. w Elblągu (Ratusz Staromiejski, ul. Stary Rynek 25).

  Więcej
 • 09 Maja 2019

  Oferta dla przedsiębiorców. Misja gospodarcza.

  Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego zaprasza WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW z regionu do udziału w wielobranżowej przyjazdowej misji gospodarczej dla przedsiębiorców z Austrii i Niemiec.

  Więcej
 • 08 Maja 2019

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Ełku

  W dniach 10-12 maja (piątek- niedziela) odbędą się w Ełku „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (DOFE). Tegorocznej akcji DOFE towarzyszą obchody 15. rocznicy wstąpienia Polski do UE. Do obchodów włączyły się ełckie instytucje i spółki tj. MOSiR, MHE, PNT i PWiK.

  Więcej